• Image 01

  چاپ دیجیتال

 • Image 02

  مواد تبلیغاتی

 • Image 03

  تبلیغات بیرونی

 • Image 04

  چاپ آفست

 • Image 05

  طراحیدرباره شرکت تبلیغاتی کریم زرین

شرکت تبلیغاتی کریم زرین به استناد اخذ جواز رسمی از آژانس حمایت از سرمایه گذار افغانستان سال ها است که به ارائه خدمات تبلیغاتی و چاپی به هموطنان محترم اقدام می نماید و نیز در این مدت با استفاده از تجارب گذشته و رهنمود متولیان محترم صنعت تبلیغات و خصوصاً همراهی کارمندان مجرب و کار آزموده و استفاده از کارآمدترین وسایل مورد نیار و همچنین تأمین محل مناسب با فضاء حدوداً ۸۰۰ متر مربع و نیز اجراء تحقیقهای مرتبط توانسته بر علاوه ارائه خدمات چاپی و تبلیغاتی مشاور خوبی در توسعهٔ تجارت شما باشد.

شرکت تبلیغاتی کریم زرین با سالها سابقه فعالیت در ارائه خدمات تبلیغاتی، در راستای افزایش کارایی و بهره وری مجموعه، به عنوان یک شرکت نمونه در ارائه خدمات نوین و اثربخش و جلب رضایت و اعتماد مشتریان و سایر طرفهای درون سازمانی و برون سازمانی، اقدام به طرح ریزی، استقرار و توسعه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ۲۰۰۸:۹۰۰۱ ISO نموده است.

در این راستا مدیریت ارشد شرکت با یاری کلیه همکاران نسبت به شناسایی، تأمین و حفظ کلیه منابع و امکانات لازم جهت تحقق این امر اقدام نموده و خود را متعهد میداند تا با بازنگری های دوره ای منظم و حمایت از تداوم نیازمندیهای طرح ریزی شده، شرایط لازم را جهت بهبود مستمر سیستم مدیریت خود مهیا سازد. در شرکت کریم زرین ما استاندارد های لازم را برای تمام موارد مورد نیاز همایش های تبلیغاتی را در سطوح و مقیاس های مختلف در سرتاسر افغانستان فراهم میداریم و مدیریت این همایش ها را بر عهده میگیریم.انواع خدماتچاپ دیجیتال

 شرکت تبلیغاتی کریم زرین دارای برتری در ارائه بهترین چاپهای کامپیوتری داخلی و خارجی بوده، این شرکت دارای رهبری سازمان بزرگ چاپی درافغانستان با ظرفیت چاپ بالاتر از ۳۰،۰۰۰ متر مربع دریک روز با کیفیت عالی می باشد.

 
هدیه ها / مواد تبلیغاتی

شرکت تبلیغاتی کریم زرین همچنان تهیه ، طراحی و ارسال همه نوع مواد تبلیغاتی با بهترین کیفیت و نرخهای مقرون به صرفه و مناسب را به شما ارائه میدارد.


 
چاپ آفست

شرکت تبلیغاتی کریم زرین دارای برتری در ارائه بهترین کیفیت چاپ آفست می باشد، این شرکت دارای رهبری سازمان چاپ پیشرفته افست در افغانستان است.


تبلیغات بیرونی

شرکت تبلیغاتی کریم زرین بهترین امکانات تبلیغات بیرونی را در افغانستان عرضه می دارد.این شرکت اولین انتخاب برای شرکتهای ملی و بین المللی می باشد.

 
طراحی
 1. شرکت تبلیغاتی کریم زرین با تمام شرکت های بزرگ بین المللی، سازمانهای ملل متحد، سازمانهای دولتی و سایرموسسات کار نموده است. 


مشتریان ما

 
© Copyright 2014 by Zarin Advertising. All Rights Reserved. صفحه اصلی   |    درباره ما   |     خدمات ما   |     مشتریان ما   |   تماس با ما
back to top