English - دری   

 

معلومات شرکت:

شرکت تبلیغاتی کریم زرین به استناد اخذ جواز رسمی از آژانس حمایت از سرمایه گذار افغانستان سال ها است که به ارائه خدمات تبلیغاتی و چاپی به هموطنان محترم اقدام می نماید و نیز در این مدت با استفاده از تجارب گذشته و رهنمود متولیان محترم صنعت تبلیغات و خصوصاً همراهی کارمندان مجرب و کار آزموده و استفاده از کارآمدترین وسایل مورد نیار و همچنین تأمین محل مناسب با فضاء حدوداً ۸۰۰ متر مربع و نیز اجراء تحقیقهای مرتبط  توانسته بر علاوه ارائه خدمات چاپی و تبلیغاتی مشاور خوبی در توسعهٔ تجارت شما باشد.


شرکت تبلیغاتی کریم زرین با سالها سابقه فعالیت در ارائه خدمات تبلیغاتی، در راستای افزایش کارایی و بهره وری مجموعه، به عنوان یک شرکت نمونه در ارائه خدمات نوین و اثربخش و جلب رضایت و اعتماد مشتریان و سایر طرفهای درون سازمانی و برون سازمانی، اقدام به طرح ریزی، استقرار و توسعه سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ۲۰۰۸:۹۰۰۱ ISO
نموده است.در این راستا مدیریت ارشد شرکت با یاری کلیه همکاران نسبت به شناسایی، تأمین و حفظ کلیه منابع و امکانات لازم جهت تحقق این امر اقدام نموده و خود را متعهد میداند تا با بازنگری های دوره ای منظم و حمایت از تداوم نیازمندیهای طرح ریزی شده، شرایط لازم را جهت بهبود مستمر سیستم مدیریت خود مهیا سازد.


در شرکت کریم زرین ما استاندارد های لازم را برای تمام موارد مورد نیاز همایش های تبلیغاتی را در سطوح و مقیاس های مختلف در سرتاسر افغانستان فراهم میداریم و مدیریت این همایش ها را بر عهده میگیریم.

 


© Copyright 2014 by Zarin Advertising. All Rights Reserved. صفحه اصلی   |    درباره ما   |     خدمات ما   |     مشتریان ما   |   تماس با ما
back to top